Fete Singure Cauta Casatorie
|
|
|
|
Sabina sabi |
|
Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Mures Romania |
Buna sant sabina sunt lezby caut fete lezby si by cu orientare
lezby de ori ce varsta si grasute si slabute dar sa fie ca mine
rea dura curajoasa povestelnica preferabil de la sate
comune.astept mesajele voastre ATENTIE baieti sunt exclus. Caut grasute slabute tinere batrane dar dure si rele.lezby si by. Caut fete femei tinere batrane lezby si by cu orientare lezby ca
mine sa povestim sa devenim prietene adevarate preferabil de la
sate comune de la casa.astept mesajele voastre fetelor.sunt
sabina sunt lezby. |
|
|
|
|
|
siempre_devil |
|
Femeie, 35 ani, Casatorit(a) |
Mures Romania |
deschisa la nou, dornica de comunicare si distractie,in cautare
de prieteni ,
|
|
|
|
|
|
Elizaeliza123 |
|
Femeie, 28 ani, Necasatorit(a) |
Satu Mare Romania |
Sunt frumoasa am ochii caprui sunt singura am un 1.75 Un barat sa ma iubeasca
|
|
|
|
|
|
monika12 |
|
Femeie, 19 ani, Necasatorit(a) |
Gorj Romania |
Inaltime 1.60
Blonda
Ochi caprui
57
89
60 in cautare de prieten |
|
|
|
|
|
Claudia91 |
|
Femeie, 29 ani, Casatorit(a) |
Tulcea Romania |
Buna!
Sunt o tipa draguta, deschisa la nou si cu dorinta de
aventura.
Sunt casatorita si imi doresc sa aduc un plus de
placere in relatia noastra, drept pentru care incerc sa gasesc
atat fete cat si barbati draguti, dotati si discreti, care sa isi
doreasca sa primeasca dar sa si ofere placere neconditionat.
|
|
|
|
|
|
Duniiela |
|
Femeie, 23 ani, Necasatorit(a) |
Brasov Romania |
Nifomana cautama si vei gasi adevarata fericire ! Jucausa Domni , cupluri din brasov. |
|
|
|
|
|
crynasexy |
|
Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Constanta Romania |
buna si nebuna blonda si sexy suna-ma si ma vei mai cauta
|
|
|
|
|
|
rubia |
|
Femeie, 27 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Foarte prietenoasa spontana, satula de mincinosi. De data asta EU
aleg ! Eu zic ca arat binishor . Tu ce zici ? Barbat necasatorit cu picioarele pe pamint. |
|
|
|
|
|
puiuletu |
|
Femeie, 41 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Prefer sa fiu descoperita! Daca e sa ma intrebati pe mine ...
spun ca sunt un om o.k.! Stiu ce vreau de la viata, am un spirit
analitic, sunt optimista si romantica. Offf! E greu sa te lauzi
singur ... :)
Caut persoana care sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt si nu
pentru ceea ce as putea fi! |
|
|
|
|
|
roxanika19_show |
|
Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
o fire deschisa,in cautare noilor aventuri.
|
|
|
|
|
|
Sanda_ro |
|
Femeie, 56 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Este important de a spune TE IUBESC,si sa le dam fiintelor
noastre dragi spatiul pe care il merita.Si aminteste-ti
mereu,Timpul nu iarta niciodata.NICI NU SE POATE INTOARCE.
NU MA INTERESEAZA BARBATII CASATORITI |
|
|
|
|
|
ALESSSIA |
|
Femeie, 23 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
PUSTOAICA NIMFOMANA ADOR SEXUL LA PRIMA INTALNIRE TE ASTEPT SA
PETRECEM CLIPE DE NEUITAT IN LOCATIA MEA SAU LA TINE L0CUIESC
SINGURA BRUNETA UN PIC PLINUTA DAR CU FORME APETISANTE SANI MARI FUNDULET
BOMBAT ,BUZE DULCI ADRESEZ ANUNTUL MEU DOMNILOR GENEROSI DAR SI DISCRETI |
|
|
|
|
|
blackangelss |
|
Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Hunedoara Romania |
...sincera... ....vedeti singuri.. prieteni |
|
|
|
|
|
Anca43 |
|
Femeie, 45 ani, Casatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Maritata dar totusi singura. Foarte inalta (1,83m),prezentabila,picioare lungi! Un tanar,prefer brunet (18-22 ani) |
|
|
|
|
|
pussycatsweet |
|
Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Iasi Romania |
Imi place..imi place sa mi imaginez ca sunt in viata,din cand in
cand,din ploaie-n ploaie si din inzepezire-n inzapezire,imi place
sa cred ca exista puteri mai inalte decat ratiunea..imi place ca
pot insa crede in aripi nevazute..Imi place ca dupa soare,apare
luna ,ca dupa ceea ce stiu apare ceea ce nu stiu,imi place ca
evidentul se ascunde dupa picaturile de lumina..Apusul..imi place
ca exista oameni pe care-i pot ura pe atat pe cat ii pot iubii si
ca exista timp care-mi ofera posibilitatea asta...imi place ca
inca mai pot crede ca orice este posibil ...ca binele poate fi
rau si nimicul poate fi totul..imi place ca exista oameni care se
gandesc la mine ..imi place ca sunt singura si pot exprima atatea
lucruri...\"In zadar fugim de ceea ce ne este drag, imaginea sa,
mai iute decat marea si vanturile, ne urmareste pana la capatul
lumii si oriunde am merge vom duce cu noi ceea ce ne ajuta sa
traim...E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie,e greu
sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie...Nu exista nimic, nici
macar pe jumatate, atat de dulce in viata Decat visul de iubire
al unui tanar..Cine are capacitatea de a se indragosti, poate
avea mereu incredere in iubire si in valoarea omului de care s-a
indragostit..Pastreaza aceasta amintire a timpului care mai
tarziu iti va oferi clipe de fericire, si nu uita ca in trecutul
vietii tale m-ai cunoscut pe mine...Iubirea e tot ce dorim, iar
in final e tot ce-am avut...O viata fara dragoste este asemenea
unui an fara primavara..si cum af fi anul acela??..trist..ar fi
parca fara viata..trebuie sa ne lasam iubiti si sa iubim cu
aceeasi intensitate ..doar asta ne face viata mult mai
frumoasa....sa avem pe umarul cui plange...sa ne zambim unuia
altuia atunci cand gresim...Dragostea este intelepciunea
nebunului si nebunia inteleptului..Iubirea te face sa plangi cand
inca nu stii ce sunt lacrimile, iubirea te face sa razi in
intunecimea noptii, purtandut-i visele pe aripile de fum ale
zarilor..O dragoste generoasa isi are intotdeauna testamentul
pregatit din timp...Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare
clipa sa-i auzi glasul... rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri
de neliniste si sa tresari de bucurie, sa iubesti inseamna sa te
oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de
soare..Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa-i dai
ceea ce ai mai bun si hotarasti sa i te dai pe tine
insuti...Dragostea este o iluzie optica ce duce la orbire, o
multitudine de calitati si chiar defecte îmbálsámate într-un trup
cu umbre si oglindiri irezistibile... Dragostea poate fi TOTUL
sau NIMIC... alegerea iubire, e numai a ta! ..Sa intelegi ca
nimic nu are sens,sa intelegi ca lumina este doar lumina..iar
cuvantul o alta durere..Sa te simti cea mai sigura creatura din
lume.Ultimul glas ragusit al sperantei sa-si sopteasca in tine
multele-i cuvinte ramase..sa ramai in mijlocul furtunii gol,atat
de gol incat sa nici nu te poti recunoaste in oglinda.Care sa-ti
fie ultima idee,care sa-ti fie ultimul gand,acela care sa
coincida in sine uitarea cea din urma?Ce te simti in varful celui
mai inalt munte?..Zeu?..Dorinta?..poate doar linistea cea mare
s-o gasesti..poate ca acolo nimic nu se opune nimicului si
inutilitatii..poate ca acolo vei fii un inger parasit de
credinta..Cum ai putea uita de tine in locul cel mai apropiat de
stele?...Eu incerc sa simplific sa aduc muntele la mine in
suflet,sa incerc cu o pana de vultur sa dobor aerul cu loviturile
mele orgolioase si pline de incredere oarba..asa sunt eu....Daca
nu ma gandesc decat la tine inseamna ca te iubesc ? Daca te visez
in fiecare noapte inseamana ca te iubesc ? Daca vreau sa fiu
numai cu tine, singuri inseamna ca te iubesc ? Eu cre\'ca te
iubesc tu ce crezi ? Invatati sa lasati pe chipul vostru sa
infloreasca un zambet. Este darul pe care-l oferiti aproapelui,
este darul pe care-l oferiti intregului Univers!Si daca doua
inimi singuratice si-au dat pentru prima oara \'mana\' pt a forma
ceva atat de frumos,numit DRAGOSTE,atunci Cupidon si-a indeplinit
menirea!Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci
inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au
privilegiul de a-i descoperi puterea.Daca in drumul tau spre
fericire vei suferi, plange muntilor, nu plange omului caci
compatimirea lui e o ironie amara! Intelepciunea se dobandeste
prin experienta... Incearca sa imparti si altora bucuria pe care
ai gustat-o, facandu-i si pe ei fericiti...Iubirea e un sarut
furat, un zambet inocent, o imbratisare patimasa... si un suflet
smuls din piept...Adevarul esti tu insuti; ceea ce vezi ziua este
un vis de zi, ceea ce vezi in somn este un vis de noapte...dar nu
inceta niciodata sa zambesti :)..Dreptatea poate sa ne avertizeze
asupra ceea ce este bine sa evitam; insa doar inima ne spune ceea
ce este mai potrivit sa facem...Iubirea e un strop de lumina, un
stop de poezie curata a inimii, si restul ...nebunie! Iubeste
doar...
ma consider o fata normala..... comunicare intelegere.... |
|
|
|
|
|
jjdon |
|
Femeie, 27 ani, Necasatorit(a) |
Dambovita Republica Moldova |
Nu am nimic atât de special de spus despre mine, eu sunt doar o
obișnuită
persoană cu un stil de viață obișnuită, eu nu sunt
unul dintre statutul de persoană nici din
statut, eu sunt de
viață de familie din clasa de mijloc, cu demnitate și să
honor.Want
menționez aici că eu sunt în căutarea serios pentru
cineva care-l pot partaja viata
cu a mea. Toți cei cu
comportament copilărească poate vă rugăm să nu pierdem timpul
lor. I
nu sunt foarte exigent, dar doar pentru înțelegere în
viața căsătorit viitor,
Trebuie să spun că îmi place minte
atitudine cool, gândire pozitivă, de viață
cu valorile
familiale, educați și oameni civilizați. Îmi place onestitate și
loialitate.
Ar fi minunat dacă am găsi partenerul meu de viata
de familie cu același qualities.my și iubesc sinele nostru
atât
de mult în vremuri bune și rele. Ar fi mult mai drăguț pentru
mă
dacă soțul / soția mea dragoste de a trăi în familie comun. Toate
cca alte informații mă wuld fi
wth shred care care este serios
în relatn. good looking person Im nu foarte exigent, dar doar pentru înțelegerea în viitor
căsătorit live, i
trebuie să spun că îmi place minte rece,
gândire pozitivă și atitudine, care trăiesc cu
valorile
familiale, educați și oameni civilizați grave. Îmi place și
onestitate
loialitate. Mi-ar fi grozav dacă aș găsi partenerul
meu de viata cu aceleasi calitati. Sunt
care trăiesc în familie
în comun cu frate și mama. Așa că am intenția să-l continue
în
viitor, văr alwayz am fost împreună în vremurile noastre bune
și rele, așa că voi
continua ea în viitor, de asemenea. |
|
|
|
|
|
Laura38 |
|
Femeie, 39 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Descopera singur! nu imi place sa ma descriu.....ramane la aprecierea ta Un barbat adevarat........daca mai exista |
|
|
|
|
|
sageata_rosie |
|
Femeie, 38 ani, Casatorit(a) |
Bucuresti Romania |
imi place sa traiesc la maxim Ramane sa constatati singuri !
|
|
|
|
|
|
Bianca2019 |
|
Femeie, 28 ani, Necasatorit(a) |
Timis Romania |
Bună daca esti un domn generos in cautarea unei aventuri
discrete si plăcute nu ezita sa ma suni sant aici pt a te
face sa trăiești clipe de neuitat incearca si nu vei
regreta Corp normal Doar pt domnii generosi |
|
|
|
|
|
ana-maria |
|
Femeie, 19 ani, Necasatorit(a) |
Hunedoara Romania |
in primul rand sincera,sociabila....mai multe veti afla daca ma
veti cauta;) dragutza:P caut un baiat(barbat:D)care sa arate cat de cat bine...sincer,sa
nu aibe copii,sa nu fie alcolist shi sa nu fumeze:S:S |
|
|
|
|
|
auroraby |
|
Femeie, 26 ani, Necasatorit(a) |
Cluj Romania |
mai multe detali poop atletic si placut caut fete si femei |
|
|
|
|
|
Alessia69 |
|
Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Ilfov Romania |
Buna
Ma numesc Alessia, sunt din București, am 22 de ani,
1.65 înaltime si 51 de kg
Promit sa satisfac fanteziile
oricarui barbat inclusiv supunere si dominare.
Totul se va
desfasura lent, deloc grabit si ma voi asigura ca esti complet
satisfacut dupa ce pleci de la mine ;)
Te astept cu drag! Miniona cu forme Barbati in cautare de aventuri |
|
|
|
|
|
RoXanA_VL |
|
Femeie, 31 ani, Necasatorit(a) |
Valcea Romania |
Just me! Aspect fizic placut Voi ati gasit aici ce cautati? :D
|
|
|
|
|
|
adelaliniana |
|
Femeie, 19 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
cauta-ma
tu -mi zici? cum arat? cartofor inrait |
|
|
|
|
|
aalessya69 |
|
Femeie, 37 ani, Necasatorit(a) |
Cluj Romania |
sensibila,feminina,apreciez valorile,doresc sa fiu apreciata la
justa-mi valoare. E lucru stiut ca primul lucru care atrage este, din pacate,
aspectul fizic. Spun "din pacate" pentru ca de multe ori se
intampla ca, in spatele unei persoane nu extraordinar de placute
fizic, sa se ascunda un psihc de mare profunzime (poate exact din
aceasta cauza).
M-am confruntat cu diverse tipuri de persoane
pana acum. Si asa am invatat sa astept sa "se desfaca ambalajul"
inainte... :)) ce caut eu? ceea ce cautam cu totii..persoana care sa vrea sa-ti
accepte defectele pt ca eu asa cosider ca,numai asa poti trai
alaturi de pers pe care o iubesti.... Very Happy |
|
|
|
|
|
pentagon |
|
Femeie, 42 ani, Necasatorit(a) |
Mures Romania |
Nu-mi place sa ma descriu...doresc sa fiu descrisa.
Seriozitatea
si sinceritatea predomina... Normal Sunt in cautarea unui domn trecut prin problemele vietii,care
stie sa respecte si sa iubeasca o femeie in cazul care ea
merita... |
|
|
|
|
|
Your AngeL |
|
Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Sociabila.. de treaba :) mai multe aflati singuri :*
|
|
|
|
|
|
Sara sara |
|
Femeie, 40 ani, Necasatorit(a) |
Sibiu Romania |
Sincera,sociabila,romantica,simtul umorului,protectiva,sunt mai
baietoi de fel dar daca nu te deranjeaza...cauta.ma
Caut o fata care stie ce vrea.caut o relatie serioasa |
|
|
|
|
|
zanutzaz |
|
Femeie, 27 ani, Necasatorit(a) |
Brasov Romania |
intreba psihanalistul singurul lucru care imi lipseste pentru a fi perfecta este un
defect spunea cineva ca as cauta urmatoarele: ,,Sunt crampeie ale unor
lumii ce nu se vor realiza niciodata, lumi la care ai visat, pt
care ai suferit poate sau pt care vei suferi.
Nimic din lumea ta
nu seaman cu aceste fiinte sau cu aceste evenimente, ci mai
degraba seamnana cu ce ai fi fost tu intr-un altfel de a fi.
Forta lor nimicitoare se masoara in insomniile infinite.
Mereu
te vei intoarce la aceste amintiri asa cum te vei intoarce
acasa!,,
si ca sa nu uit, nu ai poza....ai pa pa |
|
|
|
|
|
anni |
|
Femeie, 30 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Deloc timida,stiu ce doresc,urasc singuratatea. Fizic placut,sexy chiar,pus insa in valoare doar in prezenta unui
partener. Un barbat tandru,cu fizic atragator,dezghetat, |
|
|
|
|
|
Delfin 77 |
|
Femeie, 40 ani, Necasatorit(a) |
Constanta Romania |
Sunt un taur dornic sa cunosc o fata/doamna pentru dragoste OK sunt un barbat in cautarea unei doamne pentru relatie bazata pe
dragoste si sex. |
|
|
|
|
|
DANDYDANDY23 |
|
Femeie, 26 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
ce-ar fi dak ai scoperii singur,pt inceput,vezi pozele!
|
|
|
|
|
|
anitu |
|
Femeie, 30 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
o persoana simpatica si dulce las la aprecierea celor care ma vad un barbat care sa stie ce vrea de la viata si sa stie sa ma
rasfete |
|
|
|
|
|
alessia20 |
|
Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
RAFINAMENT. STIL SI ELEGANTA,DACA ESTI IN CAUTARE DE MOMENTE
UNICE DE AMOR
|
|
|
|
|
|
mona-alexandra |
|
Femeie, 27 ani, Casatorit(a) |
Botosani Romania |
casatorita se ve in poze caut partenera durata pt prietenie si sex,preferabil,alaturi
sotul meu, doresc seriozitate maxima,confirmare web si
discretie
maxima.caut,partenera,pt vacanta in 3 la mare,pt luna august
|
|
|
|
|
|
Brifing |
|
Femeie, 54 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Este greu sa te caracterizezi singura, ideal este sa ne
descoperim unii pe altii. Numai prin ochii altora putem sa
realizam cum sintem cu adevarat. supla, cocheta.... un OM in adevaratul sens al cuvintului, civilizat, sociabil,
spiritual, tandru, antialcoolic.... |
|
|
|
|
|
kolli_ariana |
|
Femeie, 23 ani, Necasatorit(a) |
Timis Romania |
sunt un caracter puternic,desi din zodiac nu arata ....nu dau
inapoi niciodata...sunt rac,imi place sa vad lumea cu inima buna
desi de f multe ori...ei se razbuna,nu-mi fac niciodata
iluzii...ca sa nu am deziluzii,ador copii,sunt divortata,am o
fetita...o comoara nepretuita!-ador sinceritatea si adevarul
chiar dak d f multe ori acestea doua sunt cele care ranesc cel my
tare! despre mn k aspect fizic as putea spune
urmatoarele:1.70,blonda,ochi caprui,slaba...aspect fizic
placut... sunt aici pt:relatie de prietenie,relatie de casatorie...nu caut
sex-online...sau \"comentarii \"vulgare... |
|
|
|
|
|
Amalia1 |
|
Femeie, 24 ani, Casatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Descopera Slaba Fete pt prietenie |
|
|
|
|
|
virgil23 |
|
Femeie, 24 ani, Necasatorit(a) |
Calarasi Romania |
fete petru distratie si relatie serisa |
|
|
|
|
|
hellen |
|
Femeie, 55 ani, Necasatorit(a) |
Arad Romania |
Este greu sa iti faci o descriere subiectiva, de aceea ii las pe
altii sa-si dea cu parerea. ok Barbat sensibil, tandru,educat, necasatorit, care sa-si doreasca
ceva serios.Nu ma intereseaza pustimea, aici "calificandu-se"
toti cei care sunt sub 40 de ani! |
|
|
|
|
|
cris18 |
|
Femeie, 31 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
sunt lesbi si ma mindresc cu cea ce sunt nu ma intereseaza
barbati urasm miciuna si lasitatea am 30 de ani asa cum am spus
sunt lebi si stau in bucuresti inaltutta si nu egosita o iubire adevarata a unei fete nu a unui barbat nu ma
intereseaza barbatii |
|
|
|
|
|
nicoletatl |
|
Femeie, 40 ani, Necasatorit(a) |
Tulcea Romania |
nu cred ca pot sa ma descriu eu singura,te las pe tine.... conteaza,asa de mult? caut o dragoste adevarata. |
|
|
|
|
|
sonya1984 |
|
Femeie, 23 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
sunt energica,cu simtul umorului,dornica de aventuri,restul il
vei afla singura....
|
|
|
|
|
|
ramonaa |
|
Femeie, 26 ani, Necasatorit(a) |
Cluj Romania |
ai sa vezi u singur ai s vezi u singur barbat puternic si frumos |
|
|
|
|
|
iuliamihaela |
|
Femeie, 38 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
las pe altii sa ma descrie placut, cred relatie serioasa, casatorie |
|
|
|
|
|
Lilly_fthe_Rose |
|
Femeie, 38 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
cea mai tare fata ...............cauta-ma sa ma gasesti,nu vei
regreta!!!!
|
|
|
|
|
|
snejana:) |
|
Femeie, 34 ani, Necasatorit(a) |
Timis Romania |
Sunt satena,ochii negri si inalta.Sunt in cautare de
distractie.Poate si altceva...Aastept sa cunosc oameni cu simtul
umorului.
|
|
|
|
|
|
yrynuka92 |
|
Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Constanta Romania |
pai nu am ce sa zic,cautama si o sa vezi bruneta,ochii negri,si restul vezi singur un baiat dragutz,din constanta ,pt distractie,prietenie etc |
|
|
|
|
|
di_anne86 |
|
Femeie, 27 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Mai bine afli singur:*
|
|
|
|
|
|
Mihaela05 |
|
Femeie, 24 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
sunt o fata simpatica , glumeata , placut caut fete lesbiene sau bisexuale pentru o prietenie , intalnire
... |
|
|
|
|
|