|
claudia3 |
|
Femeie, 24 ani, Necasatorit(a) |
Cluj Romania |
23/1,68/50kg,bruneta,simpatica,romanca
|
|
|
|
|
|
aderian |
|
Barbat, 53 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
romance i think it is good whit hart |
|
|
|
|
|
TinaTom |
|
Cuplu, 34 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Buna! Suntem un cuplu, locuim in germania in apropiere de
stuttgart (eu sunt romanca el este german), cautam o fata pentru
a petrece revelionul impreuna si de ce nu si cu alte ocazii! aratam normal, ea 162 cm 50 kg el 186 cm 94 kg, eu blonda el
brunet :), suntem amandoi fumatori, consumam alcool numai la
ocazii speciale cautam o fata pentru a incerca sexul in 3, pentru a ne distra si
a avea o relatie de prietenie, va pup si va astept mesajele :) |
|
|
|
|
|
Vadim2587 |
|
Barbat, 22 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Sunt tinerel am doar 20 de ani fut bine,imi plac la nebunie
romancile macar ca nu am avut inca cu nici una
|
|
|
|
|
|
crimri |
|
Femeie, 59 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
joviala serioasa placut prietenie |
|
|
|
|
|
alina16 |
|
Femeie, 29 ani, Necasatorit(a) |
Tulcea Romania |
sexi si provocatoare
|
|
|
|
|
|
Jasminne |
|
Femeie, 25 ani, Necasatorit(a) |
Dambovita Romania |
Sociabilă ,deschisă Plăcut super oke Tipa īnaltă bruneta |
|
|
|
|
|
nadia |
|
Femeie, 27 ani, Necasatorit(a) |
Hunedoara Romania |
sunt o fire ambitiosa si duc la capat ce imi propun cu adevarat draguta cu simtul umorului. un barbat pe picioarele lui. hotarat...obsedatii sa se abtina
fara numere de tel. |
|
|
|
|
|
pussycatsweet |
|
Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Iasi Romania |
Imi place..imi place sa mi imaginez ca sunt in viata,din cand in
cand,din ploaie-n ploaie si din inzepezire-n inzapezire,imi place
sa cred ca exista puteri mai inalte decat ratiunea..imi place ca
pot insa crede in aripi nevazute..Imi place ca dupa soare,apare
luna ,ca dupa ceea ce stiu apare ceea ce nu stiu,imi place ca
evidentul se ascunde dupa picaturile de lumina..Apusul..imi place
ca exista oameni pe care-i pot ura pe atat pe cat ii pot iubii si
ca exista timp care-mi ofera posibilitatea asta...imi place ca
inca mai pot crede ca orice este posibil ...ca binele poate fi
rau si nimicul poate fi totul..imi place ca exista oameni care se
gandesc la mine ..imi place ca sunt singura si pot exprima atatea
lucruri...\"In zadar fugim de ceea ce ne este drag, imaginea sa,
mai iute decat marea si vanturile, ne urmareste pana la capatul
lumii si oriunde am merge vom duce cu noi ceea ce ne ajuta sa
traim...E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie,e greu
sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie...Nu exista nimic, nici
macar pe jumatate, atat de dulce in viata Decat visul de iubire
al unui tanar..Cine are capacitatea de a se indragosti, poate
avea mereu incredere in iubire si in valoarea omului de care s-a
indragostit..Pastreaza aceasta amintire a timpului care mai
tarziu iti va oferi clipe de fericire, si nu uita ca in trecutul
vietii tale m-ai cunoscut pe mine...Iubirea e tot ce dorim, iar
in final e tot ce-am avut...O viata fara dragoste este asemenea
unui an fara primavara..si cum af fi anul acela??..trist..ar fi
parca fara viata..trebuie sa ne lasam iubiti si sa iubim cu
aceeasi intensitate ..doar asta ne face viata mult mai
frumoasa....sa avem pe umarul cui plange...sa ne zambim unuia
altuia atunci cand gresim...Dragostea este intelepciunea
nebunului si nebunia inteleptului..Iubirea te face sa plangi cand
inca nu stii ce sunt lacrimile, iubirea te face sa razi in
intunecimea noptii, purtandut-i visele pe aripile de fum ale
zarilor..O dragoste generoasa isi are intotdeauna testamentul
pregatit din timp...Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare
clipa sa-i auzi glasul... rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri
de neliniste si sa tresari de bucurie, sa iubesti inseamna sa te
oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de
soare..Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa-i dai
ceea ce ai mai bun si hotarasti sa i te dai pe tine
insuti...Dragostea este o iluzie optica ce duce la orbire, o
multitudine de calitati si chiar defecte īmbįlsįmate īntr-un trup
cu umbre si oglindiri irezistibile... Dragostea poate fi TOTUL
sau NIMIC... alegerea iubire, e numai a ta! ..Sa intelegi ca
nimic nu are sens,sa intelegi ca lumina este doar lumina..iar
cuvantul o alta durere..Sa te simti cea mai sigura creatura din
lume.Ultimul glas ragusit al sperantei sa-si sopteasca in tine
multele-i cuvinte ramase..sa ramai in mijlocul furtunii gol,atat
de gol incat sa nici nu te poti recunoaste in oglinda.Care sa-ti
fie ultima idee,care sa-ti fie ultimul gand,acela care sa
coincida in sine uitarea cea din urma?Ce te simti in varful celui
mai inalt munte?..Zeu?..Dorinta?..poate doar linistea cea mare
s-o gasesti..poate ca acolo nimic nu se opune nimicului si
inutilitatii..poate ca acolo vei fii un inger parasit de
credinta..Cum ai putea uita de tine in locul cel mai apropiat de
stele?...Eu incerc sa simplific sa aduc muntele la mine in
suflet,sa incerc cu o pana de vultur sa dobor aerul cu loviturile
mele orgolioase si pline de incredere oarba..asa sunt eu....Daca
nu ma gandesc decat la tine inseamna ca te iubesc ? Daca te visez
in fiecare noapte inseamana ca te iubesc ? Daca vreau sa fiu
numai cu tine, singuri inseamna ca te iubesc ? Eu cre\'ca te
iubesc tu ce crezi ? Invatati sa lasati pe chipul vostru sa
infloreasca un zambet. Este darul pe care-l oferiti aproapelui,
este darul pe care-l oferiti intregului Univers!Si daca doua
inimi singuratice si-au dat pentru prima oara \'mana\' pt a forma
ceva atat de frumos,numit DRAGOSTE,atunci Cupidon si-a indeplinit
menirea!Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci
inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au
privilegiul de a-i descoperi puterea.Daca in drumul tau spre
fericire vei suferi, plange muntilor, nu plange omului caci
compatimirea lui e o ironie amara! Intelepciunea se dobandeste
prin experienta... Incearca sa imparti si altora bucuria pe care
ai gustat-o, facandu-i si pe ei fericiti...Iubirea e un sarut
furat, un zambet inocent, o imbratisare patimasa... si un suflet
smuls din piept...Adevarul esti tu insuti; ceea ce vezi ziua este
un vis de zi, ceea ce vezi in somn este un vis de noapte...dar nu
inceta niciodata sa zambesti :)..Dreptatea poate sa ne avertizeze
asupra ceea ce este bine sa evitam; insa doar inima ne spune ceea
ce este mai potrivit sa facem...Iubirea e un strop de lumina, un
stop de poezie curata a inimii, si restul ...nebunie! Iubeste
doar...
ma consider o fata normala..... comunicare intelegere.... |
|
|
|
|
|
Lilac |
|
Femeie, 21 ani, Casatorit(a) |
Arad Romania |
Minte liberă Corpul Evei:)) Incerc lucruri noi... |
|
|
|
|
|
Azada |
|
Femeie, 25 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Pasiune si rafinament. Pozele sunt ale mele.
|
|
|
|
|
|
black_angelx3 |
|
Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Iasi Romania |
Suna-ma si nu vei regreta! Se vede in poze! Un barbat adevarat care stie sa se comporte cu o femeie! |
|
|
|
|
|
kabira |
|
Femeie, 47 ani, Necasatorit(a) |
Timis Romania |
Un hibrid reusit si interesant de inteligenta altoita cu umor,de
feminitate cu pasiune .....
Ofer reteta horticultorilor
interesati ...:)) Mai mult interesanta ,decat frumoasa..... In cautarea timpului pierdut ....Cine stie,stie ...:))) |
|
|
|
|
|
danutza22 |
|
Femeie, 23 ani, Necasatorit(a) |
Galati Romania |
intreaba\'ma si vei afla ;) sexy baieti frumosi |
|
|
|
|
|
irealandreea |
|
Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
sunt o fata simpla...... slabuta.. prieteni |
|
|
|
|
|
iuliana24 |
|
Femeie, 36 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Draguta
|
|
|
|
|
|
mariaaa |
|
Femeie, 27 ani, Necasatorit(a) |
Iasi Romania |
|
|
|
|
|
|
rebecca_girl |
|
Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
superba
|
|
|
|
|
|
antonya23 |
|
Femeie, 24 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
studenta rafinata, pasionala si atenta la dorintele tale. sexy
|
|
|
|
|
|
Rebeca |
|
Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Cluj Romania |
Buna, Numele este Oros Rebeca sunt din Cluj si caut un baiat sa
ma faca fericita. Iubesc pula si vreau cat mai mult sex Arat foarte bine si sexy Caut un baiat dornic de aventuri noi si posibil o relatie
serioasa |
|
|
|
|
|
cristina dulcica |
|
Femeie, 24 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
sunt o blondina dulce nebunatica care arde de nerabdare sa te
cunoasca.... unul care te va incanta |
|
|
|
|
|
most_desire |
|
Femeie, 26 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
super zic eu nu imi reprosez nimic cineva care sa stie ce vrea de la viata cu picioarele pe pamant
etc etc , raritati de astea |
|
|
|
|
|
Mara01 |
|
Femeie, 63 ani, Necasatorit(a) |
Brasov Romania |
Simpatica Placuta Un suflet minunat |
|
|
|
|
|
anahi |
|
Femeie, 34 ani, Necasatorit(a) |
Dambovita Romania |
optimista si de gasca .imi place distractia si sunt tot mereu
bine dispusa cu umor si buna dispozitie.....vorbareata si nebuna
|
|
|
|
|
|
yle23 |
|
Femeie, 27 ani, Necasatorit(a) |
Giurgiu Romania |
|
|
|
|
|
|
colorata |
|
Femeie, 18 ani, Necasatorit(a) |
Dolj Romania |
Poi cred ca sunt destul de draguta
|
|
|
|
|
|
nani |
|
Femeie, 28 ani, Necasatorit(a) |
Dolj Romania |
placut un barbat serios |
|
|
|
|
|
cosminagh88 |
|
Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
o fata reusita, sper se poate vedea in poza nimic in mod special, in general barbati |
|
|
|
|
|
mirila |
|
Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Galati Romania |
|
|
|
|
|
|
yasmin |
|
Femeie, 25 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Iām not a perfect girl. Sometimes I have a broken heart and
maybe some days nothing goes right. But when I think about it and
take a step back I remember how amazing life truly is and that
maybe, just maybe I like being unperfect !!!
The right man in the right place |
|
|
|
|
|
vant |
|
Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
super prietenoasa,de gasca ,vesela si pusa mereu pe glume.... :)) placut hmmm.... nici yo nu stiu...glumesc |
|
|
|
|
|
giuliana300000 |
|
Femeie, 30 ani, Necasatorit(a) |
Constanta Romania |
open mind slim o persoana draguta , compatibila |
|
|
|
|
|
geta_monika |
|
Femeie, 33 ani, Necasatorit(a) |
Timis Romania |
Serioasa si sincera. Blonda,ochii verzi,1.50 inaltime. Caut o persoana serioasa pentru o relatie de durata. |
|
|
|
|
|
baby_krmen |
|
Femeie, 32 ani, Necasatorit(a) |
Ialomita Romania |
sunt o prietena a tuturor.pt ca imi place sa am multi
prieteni,multe cunostinte....sa am cu cine vb despre orice.detest
singuratatea!!!
|
|
|
|
|
|
maly69 |
|
Femeie, 26 ani, Necasatorit(a) |
Iasi Romania |
sunt fierbinte placut sexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx |
|
|
|
|
|
Andreea85 |
|
Femeie, 19 ani, Necasatorit(a) |
Braila Romania |
|
|
|
|
|
|
andreea diana |
|
Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
Sunt o fata sensibila, delicata,dedicata si stilata!
|
|
|
|
|
|
gagikutza |
|
Femeie, 21 ani, Necasatorit(a) |
Galati Romania |
|
|
|
|
|
|
Nicula diana |
|
Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Mures Romania |
Caut barbati nu conteaza varsta veniti LA mn pentru aventuri de
neuitat Sunt sexy provocatoare va astept Caut barbati pentru sex |
|
|
|
|
|
ALINA BRUNETA 89 |
|
Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Timis Romania |
Sunt o fată brunetă īn căutare de senzații
tari.Īmi place să fac sex.Doriti sa ma cunoasteti Atletică,fund mare,păsărica strāmtă Sex, și mai vedem |
|
|
|
|
|
Alessia69 |
|
Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Ilfov Romania |
Buna
Ma numesc Alessia, sunt din București, am 22 de ani,
1.65 īnaltime si 51 de kg
Promit sa satisfac fanteziile
oricarui barbat inclusiv supunere si dominare.
Totul se va
desfasura lent, deloc grabit si ma voi asigura ca esti complet
satisfacut dupa ce pleci de la mine ;)
Te astept cu drag! Miniona cu forme Barbati in cautare de aventuri |
|
|
|
|
|
alejandryta |
|
Femeie, 33 ani, Necasatorit(a) |
Vrancea Romania |
o fata normala
|
|
|
|
|
|
Poeta |
|
Femeie, 34 ani, Necasatorit(a) |
Mures Romania |
|
|
|
|
|
|
rocsy hot |
|
Femeie, 20 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
sunt asa km ma vezi!
|
|
|
|
|
|
julya |
|
Femeie, 37 ani, Necasatorit(a) |
Bucuresti Romania |
.........
|
|
|
|
|
|
alyyna90 |
|
Femeie, 22 ani, Necasatorit(a) |
Botosani Romania |
serioasa,realista,cu simtul umorului,sicera,cu bun
simt,sociabila... un om normal,cu calitati si cu defecte.... un barbat prezentabil,serios,cu caracter si ganduri
serioase,stapan pe sine si cu bun simt. |
|
|
|
|
|